سه‌شنبه, 23 مهر 1398
  • ساعت : ۱۳:۵۹:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۳/۰۷/۳۰ 
تقدیر و قدردانی از خدمت شایسته خیر فرهنگی و رئیس انجمن بتن ایران

تقدیر و قدردانی از خدمت شایسته خیر فرهنگی و رئیس انجمن بتن ایران

دکتر هرمز فامیلی

به گزارش روابط عمومی شهرداری سمنان صبح امروز دکتر شربتدار شهردار سمنان از خدمات شایسته دکتر هرمز فامیلی رئیس انجمن بتن ایران و استاد دانشگاه به جهت واگذاری ملک واقع در بلوار میرزای شیرازی به شهرداری سمنان تقدیر نمود

متن تقدیرنامه:

سرور ارجمند جناب آقای دکتر هرمز فامیلی

با سلام .

    شهر ما سایه بان آرامش ، آسایش و مظهر افتخار و ارمغان گرانبها از قرون و اعصار ، شهری سر برآورده از حوادث کوچک و بزرگ تاریخ و گنجینه ای پر از کتیبه های به جا مانده از ارزشهای والای دینی ، تاریخی ، فرهنگی و هنری است .

سمنان نه تنها برای ساکنین آن مورد علاقه و توجه خاص است ، بلکه برای همه ایرانیان و مردمان علاقه مند به فرهنگ و تمدن بشری قابل احترام است .

بی شک ایثار شما که به لطف الهی رییس محترم انجمن بتن ایران و از چهر ه های ماندگار عرصه اقتصاد استان و کشور عزیزمان ایران اسلامی می باشید در واگذاری بنای زیبا و ماندگار در تاریخ مردمان این شهر می ماند و هر گاه که برای شناخت هر چه بیشتر تمدن و فرهنگ این شهر به آنجا نظاره می کنند دعای خیرشان را نثار آن بزرگوار خواهند نمود.

صمیمانه از حرکت فرهنگی و ارزشمند شما سپاسگزاریم و از خداوند متعال صحت ، سلامتی و طول عمر با عزت شما را مسالت می نماییم .

                                                     دکتر محمد کاظم شربتدار

                                                            شهردار سمنانامتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0