جمعه, 29 شهريور 1398
  • ساعت : ۸:۹:۲۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ 
فعالیت نیروهای خدوم سازمان پسماند در راهپیمایی ۲۲ بهمن
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از اقدامات و فعالیت نیروهای خدوم سازمان مدیریت پسماند در راهپیمایی پرشکوه ۲۲بهمن خبرداد.

فعالیت نیروهای خدوم سازمان پسماند در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از اقدامات و فعالیت نیروهای خدوم سازمان مدیریت پسماند در راهپیمایی پرشکوه ۲۲بهمن خبرداد.

به گزارش مدیریت ارتباطات وامور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از اقدامات و فعالیت نیروهای خدوم سازمان مدیریت پسماند در راهپیمایی پرشکوه ۲۲بهمن خبرداد.

 حمیدرضا پیوندی ضمن تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در تشریح این خبر گفت: در لحظات آغازین طلوع خورشید در روز ۲۲بهمن همراه با بارش باران از ساعت ۵ صبح با حضور  فعال و آماده باش ۹۰ نیروی پاکبان مسیر راهپیمایی در چهار نوبت پاکسازی شد و دو دستگاه نیسان نیز به جاگذاری ۲۸ سطل زباله و جمع آوری دپو پسماند بلاصاحب، شاخ وبرگ ونخاله ها مشغول شدند.

وی اظهار داشت: این سازمان همه توان خود را برای آماده سازی و پاکیزگی مسیر برای برگزاری هر چه باشکوه تر راهپیمایی 22 بهمن به کار گرفت وبه منظور آماده سازی مسیر راهپیمایی ۹۰  نفر نیروی پاکبان با به کار گیری ۲دستگاه نیسان سطل شور مکانیزه، ۱ دستگاه واترجت،  ۲ دستگاه ماشین جاروب و ۳ دستگاه خودرو مکانیزه جمع آوری زباله و ۲دستگاه نیسان روباز از  یک روز قبل از راهپیمایی شستشو و پاکسازی دریچه ها، جداول، کانال ها ،  شستشوی مکانیزه کلیه مخازن تر ، شستشوی ریل و کاورهای مخازن زباله تر، رنگ آمیزی  کاورها و تعویض کلیه سطل های موجود و جاگذاری ۲۸ سطل زباله موقت ۱۱۰۰لیتری و جمع آوری سرشاخه، نخاله و اقلام حجیم در مسیر راهپیمایی را به انجام رساندند. 

پیوندی درادامه افزود: از دیگر اقدامات سازمان در دومین سال متمادی برپایی ایستگاه شادی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن بود که با استقبال بسیار گسترده وخوب کودکان، دانش آموزان و شهروندان سمنانی همراه بود که از سوی سازمان مدیریت پسماند ۲۰۰۰بروشور آموزشی ویژه مقاطع سنی پیش دبستانی تا ششم ابتدایی،۲۰۰۰کیسه خودرو، ۳۰۰۰کیسه نان و ۲۰۰۰کیسه کفش نمازگزار دربین دانش آموزان و شهروندان شرکت کننده در راهپیمایی ۲۲بهمن توریع شد.

این مقام مسئول در خصوص تلاش نیروهای سازمان مدیریت پسماند برای پاکیزگی مسیر برای برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم ا.. ۲۲ بهمن بیان داشت: از دیگر اقدامات این سازمان نیز شستشوی مکانیزه سطل های زباله در مسیر راهپیمایی، نقاشی وطراحی کاورهای سطل زباله ،شستشوی ریل و کاورهای سطل زباله، جمع آوری زباله ها در دو شیفت کاری و پاکسازی مسیر راهپیمایی با حضور ۹۰ پاکبان از ساعت ۵ صبح تا ساعت ۱۲:۳۰ در چهار نوبت که دونوبت آن قبل از آغاز مراسم و دو نوبت پس از اتمام راهپیمایی در مسیرهای رفت وبرگشت و پاکسازی همزمان با برگزاری راهپیمایی وجمع آوری دپو شاخ و برگ و پسماندهای بلاصاحب از مسیر راهپیمایی  می باشد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از شهروندانی که در راهپیمایی ۲۲بهمن با حضور پر رنگ خود در مدیریت پسماندهای شهری و پاکیزه نگه داشتن شهر خود کوشا بوده، قدردانی و به نیروهای خدوم سازمان مدیریت پسماند و مردان همیشه درصحنه پاکبانان شهر سمنان به رقم زحماتشان در پاکسازی مسیر راهپیمایی در  یک روز بارانی و پرکار خداقوت گفته و درخصوص مشارکت شهروندان در پاکیزه نگهداشتن شهر سمنان نسبت به سال گذشته اظهار خرسندی کرد.

#راهپیمایی_۲۲بهمن
#روابط_عمومی_سازمان_پسماند 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0