جمعه, 29 شهريور 1398
  • ساعت : ۷:۴۵:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 60
  • کد خبر : ۱۲۵۳۵
شهرداری سمنان نائب قهرمان رقابت های لیگ برتر پومسه كشور

شهرداری سمنان نائب قهرمان رقابت های لیگ برتر پومسه کشور

در پایان رقابت‌های لیگ‌برتر پومسه باشگاه‌های کشور، تیم شهرداری سمنان برای اولین بار عنوان  نائب قهرمانی را  در این رقابت ها کسب کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از کسب عنوان نائب قهرمانی تیم باشگاه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان در رقابت های لیگ‌برتر پومسه باشگاه‌های کشور خبر داد.

عباس بابایی با بیان این مطلب اظهار داشت : رقابت‌های هفتم و هشتم (پایانی) از دور برگشت ششمین دوره لیگ برتر پومسه (جام ستارگان) مردان، دیروز (جمعه) ٢٨ دی‌ ماه با حضور ١٢٠ پومسه‌رو در سه بخش انفرادی استاندارد، تیمی استاندارد و انفرادی ترکیبی در فدراسیون تکواندو تهران برگزار شد که در پایان، تیم شهرداری سمنان  برای اولین  سال عنوان نائب قهرمانی را کسب کرد.

وی در ادامه اعلام کرد : در بخش انفرادی در رده سنی 12 تا 14 سال یاسین زندی  و در رده سنی 31 تا 40 سال  علی سلمانی از شهرداری سمنان بر سکوی اول ایستادند.

بابایی با اشاره به اینکه در بخش ترکیبی در رده سنی کمتر از 14 سال یاسین زندی و محمد رضا عزیزی   از شهردار سمنان  به ترتیب اول و دوم  شدند ، تصریح کرد : در بخش ترکیبی در رده سنی بالای 31 سال علی سلمانی از شهرداری سمنان عنوان اول در این بخش را از ان خود کرد و مهدی صمدیان تبار عنوان سوم در بخش ترکیبی در رده سنی بالای 31 را کسب کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان بیان کرد : در بخش تیمی رده سنی کمتر از 14 سال باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان اول شد.

همچنین شهرداری سمنان در بخش تیمی در رده سنی 15 تا 17 سال و 18 تا 30 بر سکوی سوم این رقابتها ایستاد و در  بخش تیمی رده سنی بالای 31 سال باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان عنوان اول را در این بخش از آن خود کرد.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0