جمعه, 29 شهريور 1398
  • ساعت : ۷:۴۴:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 177
  • کد خبر : ۱۲۵۳۴
برگزاری مسابقات ورزشی ویژه آقایان به مناسبت دهه فجر

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد:

 

برگزاری مسابقات ورزشی ویژه آقایان  به مناسبت  دهه فجر

 

مسابقات  آزاد جام فجر در سه رشته پینگ پنگ ، فوتبال دستی و گل کوچیک ویژه آقایان در سمنان در دستور کار قرار گرفت.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان  از برگزاری مسابقات ورزشی ویژه آقایان  به مناسبت  چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سمنان خبر داد.

عباس بابایی با بیان اینکه این مسابقات  در ایام دهه فجر  در سمنان بر پا میشود،عنوان کرد: این مسابقات ویژه آقایان در سه رشته  پینگ پنگ ، فوتبال دستی و گل کوچیک برگزار می شود.

وی  در ادامه اعلام کرد  : علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و شرکت در این مسابقات فرصت دارند تا دوشنبه 8 بهمن ماه با شماره تلفن 33342172 داخلی 205 تماس حاصل  و یا به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان مراجعه  کنند.

بابایی هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد صمیمیت و رقابت سالم میان ورزشکاران ، ترویج فرهنگ ورزش و ارتقای سلامت و نشاط ،تقویت روحیه ورزشکاری ،افزایش اعتماد به نفس ، جلوگیری از فقر حرکتی عنوان کرد و افزود : بی تردید برپایی مسابقات جام فجر، شور، نشاط و همدلی بالایی در بین ورزشکاران و به ویژه در میان قشر جوان ایجاد خواهد کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در پایان خاطرنشان کرد : این مسابقات به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار می شود .

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0