امسال شاهد طراحی و اجرای پارك كودك و نوجوان در سمنان خواهیم بود
۱۰:۴:۱۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری خبر داد؛

امسال شاهد طراحی و اجرای پارک کودک و نوجوان در سمنان خواهیم بود

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده امسال شاهد طراحی و اجرای پارک کودک و نوجوان با ویژگی های کودکانه در سمنان خواهیم بود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید محمد قاسمی در جلسه هم اندیشی شهر دوستدار کودک، اظهار داشت: در سال گذشته پروژه همیاران فضای سبز را کلید زدیم و هزاران دانش آموز با حضور در گلخانه های این سازمان و لمس کردن کار در طبیعت، با مفهوم فضای سبز شهری آشنا شدند.

وی افزود: اعتقاد داریم آموزش کودک به کودک و کودک به بزرگسال، بسیار تاثیر گذار تر از آموزش های بزرگسالان است و در سال های گذشته و در حوزه های مختلف این تاثیرات مشهود است.

قاسمی با اشاره به رویکرد شهرداری در جهت تحقق شعار سمنان شهر دوستدار کودک، خاطر نشان کرد: امسال توسعه فضای بازی را در سمنان شاهد خواهیم بود و با طراحی های متناسب با کودک و نوجوان، نشاط و شادابی را در شهر افزایش خواهیم داد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان تصریح کرد: استفاده از شخصیت های کارتونی دهه ی 60 در فضای شهری و تغییر فضای پارک ها به فضایی موضوعی از دیگر اقداماتی است انجام و در سال جدید شاهد رشد آن خواهیم بود.

قاسمی در پایان یادآور شد: باید به این نکته توجه داشت که در برنامه ریزی های شهری در موضوع دوستدار کودک باید ظرفیت های موجود را شناسایی و در جهت تقویت آن گام برداشت.بازگشت                   

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0