بوستان گل كوكب تقدیم مهرنشینان شد
۸:۴۷:۴۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انجام شد؛

بوستان گل کوکب تقدیم مهرنشینان شد

آیین افتتاح بوستان گل کوکب با حضور دادستان استان سمنان، فرماندار شهرستان سمنان، سرپرست دفتر امور شهری استانداری سمنان، شهردار و اعضای شورای شهر سمنان در مسکن مهر سمنان برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان در این مراسم شهردار سمنان با اشاره به تلاش پرسنل شهرداری سمنان در آماده سازی این بوستان، گفت: بوستان گل کوکب با اعتبار 10 میلیارد ریال و به مساحت 9 هزار و پانصد متر را به مهر نشینان تقدیم می کنیم.

سید محمد ناظم رضوی افزود: در بودجه سال آینده اقدامات بسیار خوبی را در این منطقه پیش بینی کردیم و به قطعا به یکی از مناطق خوب شهری تبدیل خواهد شد.

وی در مورد اقدامات در حال انجام شهرک مهر اظهار داشت: میدان نور  با زیبا سازی و نصب المان به یکی از میادین فاخر شهر سمنان تبدیل خواهد شد و به زودی افتتاح می شود؛ یک بوستان نیز در ضلع شمالی میدان نور با امکانات ورزشی، تفریحی و فرهنگی جهت ایجاد نشاط در جوانان پیش بینی شده است.همچنین راه ارتباطی که از مسکن مهر به پارک جنگلی کومش ایجاد شده است، تاثیرات بسیار خوبی را در این منطقه ایجاد می کند.ساخت یک ناحیه جهت کوتاهتر کردن فاصله ی مردم با خادمان خود در شهرداری و برطرف شدن مشکلاتشان در کوتاه ترین زمان، ساخت مخزن آب که به زودی به بهره برداری میرسد، ایجاد یک مجموعه ی با ورزش های توپی و ساحلی در حدفاصل بلوار سلیمان نبی و کمربندی، بازپیرایی بلوار فضیلت، ساخت زمین چمن مصنوعی در مجاورت مصلای سمنان و برنامه های متنوع فرهنگی از دیگر اقداماتی است که در این منطقه انجام  و تعدادی از آنها تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

در ادامه رئیس شورای شهر سمنان گفت: خدارا شاکریم که دکترمحمد ناظم رضوی شهردار سمنان بنا بر اعتقادات خود و تصمیم های شهرداری عدالت محوری را دراین شهر به اجرا درآورده است .

سید مسعود سیادتی افزود : از مهمترین گزینه های شورا برای انتخاب شهردار ، فردی متدین ، معتقد و عدالت محور بود که خوشبختانه به این مهم دست یافتیم .
وی رشد بادکنکی درشهر را ناشی از افزایش جمعیت خواند و‌ افزود : در راستای عدالت اجتماعی سعی بر آن داشتیم تا امکانات و خدمات و برگزاری مراسم و‌جشن ها درکلیه نقاط شهر  به درستی توزیع شود.

وی خاطر نشان کرد: تاکید شورای شهر و شهرداری بر اتصال مراکز خدماتی ،اداری و تاسیسات شهری به مسکن مهر بوده که خوشبختانه تا امروز طرح های خوبی توسط شورا وشهرداری به مرحله اجرا گذاشته شده است .

رئیس شورای شهر در پایان درآمد شهرداری و هزینه آن را نیز همگانی خواند واظهار امیدواری نمود با همت شهرداری و‌همکاری شهروندان شاهد رشد روزافزون شهرمان باشیمبازگشت                   

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0