سه‌شنبه, 25 تير 1398
عنوان : برگزاری اردوی فرهنگی، ورزشی بانوان سمنانی به فولاد محله
کد خبر : ۱۳۳۷۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ 
ساعت : ۱۲:۱۴:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار شد:

برگزاری اردوی فرهنگی، ورزشی بانوان سمنانی به فولاد محله

در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و ایجاد نشاط در بین بانوان ورزشکار، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان نسبت به برپایی اردوی یک روزه اقدام کرد.

 

 به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: برنامه اردوی فرهنگی، ورزشی یک روزه بانوان ورزشکار سمنانی به فولاد محله به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر در سمنان برگزار شد.

عباس بابایی با بیان اینکه این اردوی یک روزه با حضور 40 نفر از بانوان ورزشکار برگزار شد، اظهار داشت: در این اردوی یک روزه ، بانوان از برنامه های تفریحی شامل فعالیت های ورزشی و گشت و گذار در فضاهای طبیعی، شعرخوانی  استفاده کردند و اوقات خوشی را در کنار هم سپری کردند .

وی در ادامه هدف از برگزاری این رقابت ها را جلوگیری از فقر حرکتی، ارتقای سلامت و افزایش نشاط و شادابی، نهادینه سازی  ورزش در خانواده و زندگی فردی و ایجاد انجام فعالیت های ورزشی به منظور کاهش آسیب های اجتماعی عنوان کرد.

بابایی با اشاره به اینکه حرکت و تلاش یکی از ویژگی‌های حیات انسان دارای انگیزه و عاملی برای رشد سلامت و نشاط اوست،تصریح کرد:  انسان‌های نیازمند حرکت، ناگزیر به تلاش و کوشش هستند و عدم تحرک، نه تنها موجب توقف رشد بلکه سبب افسردگی روحی، بروز رفتارهای ناهنجار و از دست رفتن شور و نشاط زندگی می‌گردد و در این میان توجه به ورزش و سلامت بانوان در راستای تقویت بنیان خانواده از اهمیت بسزایی برخوردار است

گفتنی است، در حاشیه برپایی این اردو، مسابقه های فرهنگی و ورزشی با اهدای جوایز به نفرات برتر برگزار شد.

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 14

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0