سه‌شنبه, 25 تير 1398
عنوان : مسابقات والیبال نونهالان
کد خبر : ۱۳۳۷۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ 
ساعت : ۱۲:۱۲:۱۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در سمنان آغاز شد؛

مسابقات والیبال نونهالان

مسابقات والیبال نونهالان در سمنان به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در سمنان آغاز شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری مسابقات والیبال در رده سنی نونهالان در سمنان خبرداد.

عباس بابایی با بیان اینکه این رقابت ها از شنبه اول تیر ماه به صورت دوره ای آغاز شده است، تصریح کرد: این رقابت ها با حضور 5 تیم شامل حجاب، شهید حججی، سمیه الف، سمیه ب، انوش اسپرت برگزار می شود.

وی در ادامه اظهار داشت: در اولین روز این رقابت ها تیم سمیه ب با نتیجه 2 بر صفر تیم شهید حججی را شکست داد و تیم سمیه الف موفق شد با نتیجه 2 برصفر تیم حجاب را شکست دهد و پیروز میدان شود.

همچنین تیم انوش پارس با نتیجه 2 بر صفرتیم شهید حججی، تیم سمیه ب با نتیجه 2 بر صفر تیم حجاب را شکست دهد.

وی با اشاره به اینکه ورزش یک رویداد محبوب میان اقشار مختلف مردم به ویژه نوجوانان و جوانان می باشد خاطر نشان کرد: از این پتانسیل مهم باید در جهت پیشگیری و کنترل پدیده اعتیاد بهره گرفت.

 

بابایی در ادامه اظهار کرد: انجام تمرینات ورزشی و فعالیت های بدنی منظم علاوه بر اینکه سلامت جسمی افراد را تامین می سازد ، سلامت روحی و روانی را نیز فراهم می آورد که همین مسئله شادابی، افزایش تمرکز و ارتقای قوای ذهنی و حافظه را در ورزشکاران افزایش داده و مانعی قوی در گرایش به بسیاری از رفتارهای آسیب زا و مخرب به ویژه مصرف مواد مخدر خواهد شد.

 

 

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 19

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0