سه‌شنبه, 25 تير 1398
عنوان : یك برنز سهم تیم آمادگی جسمانی شهرداری سمنان در مسابقات كشوری آمادگی جسمانی كاركنان دولت
کد خبر : ۱۲۸۶۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ 
ساعت : ۸:۵۴:۵۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد:

یک برنز سهم تیم آمادگی جسمانی شهرداری سمنان در مسابقات کشوری آمادگی جسمانی کارکنان دولت

تیم شهرداری سمنان یک مدال برنز را  در رقابت های کشوری آمادگی جسمانی کارکنان دولت کسب کرد.

تیم آمادگی جسمانی شهرداری سمنان در مسابقات قهرمانی کشور با کسب یک عنوان سوم، چهارم،هفتم،پنجم و سیزدهم ،جایگاه هفتم کشور را ازبین ۲۶ استان شرکت کننده در مسابقات کشوری از آن خود کرد.

مسابقات کشوری آمادگی جسمانی کارکنان دولت در رده مردان با حضور 150 ورزشکار در قالب 26 تیم به میزبانی بوشهر از یکشنبه پنجم اسفند ماه آغاز و تا سه شنبه هفتم اسفند ماه پایان یافت.

در پایان این رقابت ها از تیم  آمادگی جسمانی شهرداری سمنان مهدی حسنی در رده سنی 29 سال توانست مدال برنز این رقابت ها را کسب کند.

حامد رحیمیان در رده سنی 30 تا 34 سال  توانست عنوان هفتم ،محمد رضا باباخانیان در رده سنی 35تا39 سال عنوان چهارم ،دانابهرامی در رده سنی 40 تا44 سال عنوان پنجم و یوسفعلی رمضانی  در رده سنی 45 تا 49 سال عنوان سیزدهم این رقابت ها را به دست آوردند

تیم آمادگی جسمانی شهرداری سمنان در این رقابت ها با کسب عناوین سوم، چهارم،هفتم،پنجم و سیزدهم ،جایگاه هفتم کشور را ازبین ۲۶ استان شرکت کننده در مسابقات کشوری از آن خود کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان اظهار داشت: تیم آمادگی جسمانی شهرداری سمنان در رقابت های استانی با کسب 4 مقاوم اول و یک دومی عنوان اول رقابت های آمادگی جسمانی را کسب کردند و به مسابقات کشوری اعزام شدند.

عباس بابایی گفت: مهدی حسنی در گروه سنی 29 سال و کمتر( از شهرداری سمنان )، محمد رضا باباخانیان در گروه سنی 35 تا39 سال از بانک کشاورزی، یوسفعلی رمضانی در گروه سنی 45تا49 سال از شهرداری سمنان، حامد رحیمیان در گروه سنی 30 تا 34 سال از شهرداری سمنان و دانا بهرامی در گروه سنی 40 تا 44 سال از شهرداری سمنان در این مسابقات حضور داشتند.

وی در ادامه کسب مدال برنز رقابت های آمادگی جسمانی تیم شهرداری سمنان را برگ زرین دیگری  بر افتخارات جوانان شایسته شهر اخلاق دانست و اظهار داشت: این پیروزی ارزشمند جلوه ای از تلاش و امیدی است که تیم آمادگی جسمانی شهرداری سمنان در این رقابت ها از خود به نمایش گذاشتند.

بابایی در ادامه ضمن عرض تبریک این پیروزی به شهروندان، بازیکنان، و خانواده این عزیزان توفیق تمامی ورزشکاران و جوانان کشور را در تمامی رقابت ها از خداوند متعال مسالت کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در پایان خاطر نشان کرد: ﺧﺮﺳﻨﺪﻳﻢ ﺑﻪ ﻋﻨﻮاﻥ ﺑﺨﺸﻲ اﺯ ﺑﺪﻧﻪ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺷﻬﺮﻱ ﺩﺭ ﺛﺒﺖ اﻳﻦ اﻓﺘﺨﺎﺭ ﺳﻬﻤﻲ ﺩاﺷﺘﻴﻢ و ﺑﺮ اﻳﻦ ﺑﺎﻭﺭﻳﻢ ﺑﺎ اﺩاﻣﻪ اﻳﻦ ﻣﺴﻴﺮ ﺩﺳﺘﻨﻴﺎﻓﺘﻨﻲ ﻫﺎﻱ ﺑﺴﻴﺎﺭﻱ ﺭا ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺟﻮاﻧﺎﻥ ﺑﺮﻭﻣﻨﺪﻣﺎﻥ ﺑﺮاﻳﺘﺎﻥ ﻣﻬﻴﺎ و ﺩﺳﺖ ﻳﺎﻓﺘﻨﻲ ﺧﻮاﻫﻴﻢ ﻛﺮﺩ.


نمایش تعداد بازدیدها : 996

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0