چهارشنبه, 1 خرداد 1398
عنوان : امور مالیاتی گلباران شد ،شهرداری به نیمه نهایی رسید
کد خبر : ۱۲۵۰۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ 
ساعت : ۱۰:۱:۱۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

امور مالیاتی گلباران شد ،شهرداری به نیمه نهایی رسید

تیم فوتسال شهرداری سمنان دروازه تیم امور مالیاتی را به توپ بست و چهارمین پیروزی را در رقابت های فوتسال دستگاه های اجرایی را برای خود رقم زد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت : تیم فوتسال شهرداری سمنان  در پنجمین دیدار از رقابت های فوتسال دستگاه های اجرایی برابر حریف خود به برتری رسید تا پنجمین گام را با پیروزی پشت سر بگذارد.

عباس بابایی طی اعلام خبر فوق افزود : تیم شهرداری سمنان در پنجمین دیدار خود روز سه شنبه 11 دی ماه در ورزشگاه الغدیر مقابل تیم امور مالیاتی به میدان رفت  . در این دیدار ، تیم شهرداری سمنان با ارائه یک بازی روبه جلو و تهاجمی  توانست 6 بار توپ را به دروازه حریف برساند و با کسب این پیروزی ارزشمند صعود به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها را برای خود رقم زد .

وی در ادامه اظهار داشت : در این دیدار  مهدی عرب حسن آبادی (4گل)، مجتبی شوریابی  و متین رضایی  گل زنی کردند .

بابایی گفت : تیم شهرداری سمنان در این رقابت ها با  محمد حسین نوحی ، ابوالفضل همتیان ، مرتضی کاظمیان ، سینا عبدالشاه ، اسماعیل اقوامی پناه ، مجتبی شوریابی ، مهدی حسنی ، مبین رضایی ، علی خوشخوان ، مهدی عرب حسن آبادی ، امیر نادریان ، محمد حسین اسلامی  به میدان رفتند و ابوالفضل جعفری و ابراهیم زیاری به ترتیب سرپرست و مربی تیم شهرداری سمنان در این رقابت ها می باشند .

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان اظهار داشت : تیم شهرداری سمنان در رقابت های دستگاه اجرایی استان با 5  بازی تا کنون  چهار برد و یک تساوی را از آن خود کرده است .

عباس بابایی در پایان خاطر نشان کرد : تیم شهرداری سمنان در دیدار بعدی خود ، امروز چهارشنبه دوازدهم دی ماه ، ساعت 14:00 و در ورزشگاه الغدیر به مصاف تیم سازمان تامین اجتماعی  می رود.


نمایش تعداد بازدیدها : 55

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0