چهارشنبه, 1 خرداد 1398
عنوان : برد شیرین فوتسالیست های شهرداری سمنان با چاشنی صعود
کد خبر : ۱۲۵۰۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ 
ساعت : ۱۰:۰:۳۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برد شیرین فوتسالیست های شهرداری سمنان با چاشنی صعود

برد شیرین ۴بر۱ با چاشنی صعود به مرحله بعدی مسابقات فوتسال کارکنان دستگاه‌های اجرایی حاصل آخرین دیدار در مرحله گروهی برای فوتسالیست های شهرداری سمنان به دست آمد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت : تیم فوتسال شهرداری سمنان  در سومین هفته از رقابت های فوتسال دستگاه های اجرایی برابر حریف خود به برتری رسید تا سومین گام را با پیروزی پشت سر بگذارد.

عباس بابایی طی اعلام خبر فوق افزود : تیم شهرداری سمنان در سومین دیدار خود روز یکشنبه 9 دی ماه در ورزشگاه الغدیر مقابل تیم اقتصاد و دارایی به میدان رفت  . در این دیدار ، تیم شهرداری سمنان با ارائه یک بازی روبه جلو و تهاجمی  توانست چهار بار توپ را به دروازه حریف برساند و با کسب این پیروزی ارزشمند صعود به مرحله بعدی این رقابت ها را برای خود رقم زد

وی در ادامه اظهار داشت : در این دیدار  بازیکن کهنه کار استان و کشور محمد حسین نوحی (2گل) ، علی اقوامی و مهدی عرب  گل زنی کردند .

بابایی گفت : تیم شهرداری سمنان در این رقابت ها با  محمد حسین نوحی ، ابوالفضل همتیان ، مرتضی کاظمیان ، سینا عبدالشاه ، اسماعیل اقوامی پناه ، مجتبی شوریابی ، مهدی حسنی ، مبین رضایی ، علی خوشخوان ، مهدی عرب حسن آبادی ، امیر نادریان ، محمد حسین اسلامی  به میدان رفتند و ابوالفضل جعفری و ابراهیم زیاری به ترتیب سرپرست و مربی تیم شهرداری سمنان در این رقابت ها می باشند .

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با بیان اینکه دیدار های دور حذفی با حضور 16 تیم برگزار می شود تصریح کرد : برنده هر دیدار به مرحله بعدی رقابت های فوتسال دستگاه های اجرایی صعود خواهد کرد .

عباس بابایی در پایان خاطر نشان کرد : تیم شهرداری سمنان در دیدار بعدی خود ، امروز دوشنبه دهم دی ماه ، ساعت 14:00 و در ورزشگاه الغدیر به مصاف تیم اوقاف و امور خیریه  می رود.


نمایش تعداد بازدیدها : 34

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0