چهارشنبه, 1 خرداد 1398
عنوان : اجرای مانور «زلزله و ایمنی » در فرهنگسرای امید خانواده
کد خبر : ۱۲۵۰۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ 
ساعت : ۱۰:۰:۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اجرای مانور «زلزله و ایمنی » در فرهنگسرای امید خانواده

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از اجرای مانور "زلزله و ایمنی" در فرهنگسرای امید خانواده خبر داد .

عباس بابایی طی اعلام خبر فوق افزود : این مانور با حضور حسن شکراللهی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان ، عباس بابایی سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در راستای آشنايي كودكان با مفهوم زلزله و گسترش فرهنگ ايمني در برابر زلزله امروز دوشنبه 10 دی ماه در فرهنگسرای امید خانواده برگزار شد .

وی با بیان اینکه ، مانور زلزله و ایمنی با حضور پرشور 150 نونهال از مهد کودک های کیمیا ، دردانه ، نونهالان و گل های بهشت برپا شد اظهار داشت : در این مانور آموزش رفتار درست  و روش های پناه گیری در هنگام زلزله در طول برنامه با کمک مجری مراسم و حضور نمایندگانی از هلال احمر و سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان به نونهالان آموزش داده شد.

بابایی خاطرنشان كرد: نقاشی کردن ، اجرای سرود با موضوع زلزله از جمله برنامه های این مانور بود .

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با اشاره به ضرورت ارتقاء سطح آگاهی و آمادگی کودکان در کاهش خسارات ناشی از بلایای طبیعی اظهار داشت: کودکان مدیران بحران آینده هستند و در این زمینه باید آمادگی کامل برای مقابله و خسارات ناشی از بلایای طبیعی که به نوبه خود گریزی از این‌گونه حوادث نیست را داشته باشند.

عباس بابایی اظهار در پایان در پایان مانور، رانندگان کوچک  در شهر ترافیک با استفاده از ماشین‌های شارژی، اقدام به رانندگی در معابر شهرک ترافیک کردند و با استفاده از علائم رانندگی نصب‌شده در مسیر، آموزش‌های لازم را فراگرفتند.


نمایش تعداد بازدیدها : 45

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0