چهارشنبه, 1 خرداد 1398
عنوان : كارگاه نقاشی در فرهنگسرای امید خانواده
کد خبر : ۱۲۵۰۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ 
ساعت : ۹:۵۹:۲۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

کارگاه نقاشی در فرهنگسرای امید خانواده

آموزش کارگاه نقاشی در سه ماهه فصل پاییز به 200 نفر ساعت رسید .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ،سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از آموزش نقاشی  50 هنرجو در سه ماهه فصل پاییز  در فرهنگسرای امید خانواده خبر داد .

عباس بابایی با بیان اینکه کلاس های نقاشی هر روز ساعت 16:00 الی 19:00 در فرهنگسرای امید خانواده آموزش داده می شود  افزود : تا کنون 50 هنرجو از هنرجویان در سه ماهه اول پاییز در این دوره ها ثبت نام  و شرکت کرده اند .

وی در ادامه با اعلام اینکه کلاس های طراحی و نقاشی  زیر نظر مهدیه حیدریان مدرس با سابقه برگزار می شود تصریح کرد :این دوره ها به شیوه های آبرنگ ،سیاه قلم ، رنگ روغن و طراحی با مداد رنگی آموزش داده می شود .

بابایی با اشاره به اینکه نقاشی کردن یک ابزار مناسب برای بیان عواطف و احساسات در قالب یک اثر هنری به شمار می رود اظهار داشت : هد ف از برگزاری آموزش نقاشی به عنوان یک هنر منحصر به فرد، ، توسعه خود اشتغالي و کارآفريني ، گسترش و ترویج نقاشی ، ارتقائ سواد بصری و حمایت از هنرمندان نقاشی و افزایش وسعت دید است .

علاقه مندان جهت ثبت نام و  شرکت در این دوره می توانند به به بلوار معلم غربی، نرسیده به پمپ بنزین جلالی، فرهنگسرای امید خانواده مراجعه و یا با شماره تلفن 33467119 تماس حاصل فرمایند.


نمایش تعداد بازدیدها : 26

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0