سه‌شنبه, 3 ارديبهشت 1398
سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به مناسبت روز جوان ویژه بانوان سمنانی برگزار می كند:
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ 
۱۱:۱۲:۴۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به مناسبت روز جوان ویژه بانوان سمنانی برگزار می کند:

یک روز شاد همراه با بازی های بومی محلی و کوهپیمایی

سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به مناسبت گرامیداشت روز جوان یک روز شاد همراه با بازی های بومی محلی و کوهپیمایی ویژه بانوان تدارک دیده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری یک روز شاد همراه با بازی های بومی محلی  و کوهپیمایی ویژه بانوان  در سمنان  خبر داد.

عباس بابایی با اشاره به اینکه همایش کوهپیمایی در سمنان برگزار می شود، اظهار داشت:ا ین همایش کوهپیمایی به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان در این استان برگزار می شود.

وی در ادامه اعلام کرد: این کوهپیمایی به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و با همکاری هیات ورزشی روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان سمنان سه شنبه 27 فروردین ماه ساعت 9 صبح در ابتدای شهرک روزیه، پارک کوهستان، جاده سلامت برپا می شود.

بابایی در ادامه اظهار داشت:  علاقه مندان می توانند جهت شرکت، ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09123310171 تماس حاصل نمایند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در پایان  هدف از برگزاری کوهپیمایی را ایجاد نشاط و شادابی، حفظ آمادگی جسمانی، افزایش توان روحی و ترویج فرهنگ ورزش همگانی، ایجاد مودت و دوستی عنوان کردو تصریح کرد: برگزاری بازی های فیزیکی به ویژه بازی های  بومی ومحلی میتواند علاوه بر احیای سنتها،در تامین سلامت مردم نقش آفرین باشد.

#کوهپیمایی
#روز_جوان
#روابط_عمومی_سازمان_فرهنگی_اجتماعی_و_ورزشی 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان
 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0